TRAGANJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neverovati u ovo učenje je trezvenost

5 posters

Ići dole

Neverovati u ovo učenje je trezvenost Empty Neverovati u ovo učenje je trezvenost

Počalji od Tigar Sub Feb 22, 2014 5:42 am

Ne verujem u ovo učenje. Jedino što sam od njega dobio je gledište da Bog ne postoji te da stoga ne moram da mu se molim Very Happy
Rekapitulacija nije istina. Ništa nije istina.

ŠTA MISLITE O TOME!?

Ma slobodno recite, nije valjda da se bojite za svoj život?
Tigar
Tigar
Dvojnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 13.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Neverovati u ovo učenje je trezvenost Empty Re: Neverovati u ovo učenje je trezvenost

Počalji od STALKER Sub Feb 22, 2014 5:51 am

Da, pa ovo je učenje sranje koje te proganja dok ga ne oteraš u k... Ništa ne daje. Ništa. A niti jedno drugo. Sve je sranje. Mrzim ovo učenje iz dna duše. Hoću zlato i pare pa da se naživim, ovako, sve bi pobio ljude i au pičku materinu. Jebem ih u usta pokvarena.

Ma šalim se bwe Very Happy obožavam ovo učenje.

STALKER
Čarobnjak

Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Neverovati u ovo učenje je trezvenost Empty Re: Neverovati u ovo učenje je trezvenost

Počalji od STALKER Sub Feb 22, 2014 5:55 am

Ustvari poslaću magiju nad Beogradom da trušte gromovi i pale i razaraju sve pred sobom...xi xi xi

STALKER
Čarobnjak

Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Neverovati u ovo učenje je trezvenost Empty Re: Neverovati u ovo učenje je trezvenost

Počalji od Panter Pet Mar 07, 2014 10:31 am

Upravo neverujem. Pada čovek sa 15 sprata, i taj mora da se razbije dole, zato što jeste telesan. Nepostoji takva šansa da će neko sakupiti drugi svet i izčeznuti. To je tako i kraj. Amin. Dakle, energija je laž, nema energije jer oni koji to zastupaju oni pojma nemaju.
Panter
Panter
Dvojnik

Broj poruka : 47
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Neverovati u ovo učenje je trezvenost Empty Re: Neverovati u ovo učenje je trezvenost

Počalji od Admin Pet Mar 07, 2014 11:27 am

* Mi nemamo nikakvu čahuru, balon, loptu, sve je to prevara,,,niti imamo veze sa apstrakcijom jer apstrakcija ne postoji.

* možda neki drugi elementi stvaraju priliku viđenja energije a da energija ustvari ne postoji nego je ti elementi očekuju svojim životom zato što takvo nešto kao jedno veruje sebi a time izgrađuju uslov da ispune sopstveno ubeđenje koje je ustvari laž koje je zarazom nasleđeno zbog svojeg pojmanja stvarnosti kakvu takve generacije toga kova očekuju.

* pogrešno je nametnuta ideja da je sve energija, mi ljudi imamo snagu dok je energija strana tvorevina

* još u prošlosti bi svi ljudi videli energiju ali nisu jer nije njihov deo.

* eneriija napada snagu da bi je preobratila u sebe, u energiju. Greška je verovati u energiju.
Admin
Admin
Kontrolor

Broj poruka : 44
Datum upisa : 23.07.2013
Godina : 51
Lokacija : Niš

https://traganje.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Neverovati u ovo učenje je trezvenost Empty Re: Neverovati u ovo učenje je trezvenost

Počalji od promatrač Sub Mar 15, 2014 6:43 am

scena: iz filma Balkan ekspres, kad sede u prostoriji i osmišljavaju ružne reči za nemačkog komandanta...
REČI PROTIV DUHA

...on je veliki smrad,,,i i pizda...
Ništa to njemu ne smeta - možeš da ga jebeš u usta i ništa ti neće reći.
....
promatrač
promatrač
Putnik

Broj poruka : 5
Datum upisa : 11.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Neverovati u ovo učenje je trezvenost Empty Re: Neverovati u ovo učenje je trezvenost

Počalji od STALKER Ned Apr 06, 2014 4:10 am

Realno, ali realno, treba biti pobornik protiv duha. Samo tako kažeš da ćeš sigurno umreti jer ti se ne sviđa stanje stvari koje nisu promenljive, i ... I još mnogo toga kažeš. To podvlači da mrziš ljude a i svaku poznatu i nepoznatu svest i život. Time kažeš da duh nema snage da ti pomogne što znači da ga boli kurac. Pošto ga boli kurac onda A U PIČKU MATERINU. Neka umre duh!!! Komanda: neka umre duh!!! I umreće.

STALKER
Čarobnjak

Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Neverovati u ovo učenje je trezvenost Empty Re: Neverovati u ovo učenje je trezvenost

Počalji od Panter Čet Apr 24, 2014 6:57 am

Hajde da se vidi povod ovom silnom neverovanju. Šta kažu tragači?
Panter
Panter
Dvojnik

Broj poruka : 47
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Neverovati u ovo učenje je trezvenost Empty Re: Neverovati u ovo učenje je trezvenost

Počalji od STALKER Čet Apr 24, 2014 12:23 pm

Evo ti novi razlog

Faqja Bado ma dha mundesin me u taku me ty ndoshta kishim mujt me qenë ma te perafert. ?
Une quhem Alfred Lokaj jetoj ne Nish por jam shqiptar
Kisha pas deshir te di me shum per ty

jel to lepo

STALKER
Čarobnjak

Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Neverovati u ovo učenje je trezvenost Empty Re: Neverovati u ovo učenje je trezvenost

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu