TRAGANJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzajamno delovanje

4 posters

Ići dole

Uzajamno delovanje Empty Uzajamno delovanje

Počalji od Tigar Sub Avg 17, 2013 11:35 am

Razvodnik je isprazni moment snimljen u nama pri uzajamnom delovanju sa drugim ljudima. Very Happy  Dođoh na ideju da postavim temu u ovom obliku. Question Sećajte se ratnici
Tigar
Tigar
Dvojnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 13.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uzajamno delovanje Empty Re: Uzajamno delovanje

Počalji od Admin Ned Avg 18, 2013 8:30 am

Dali je uopšte RAZVODNIK onaj glavni film iz rekapitulacije?
Može li se objasniti nekim primerom ili nekako upšte...he...Very Happy izgleda da je Administracija ovde da bi naučila nešto Shocked Shocked
Admin
Admin
Kontrolor

Broj poruka : 44
Datum upisa : 23.07.2013
Godina : 51
Lokacija : Niš

https://traganje.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Uzajamno delovanje Empty Re: Uzajamno delovanje

Počalji od MarVel M24 Ned Avg 18, 2013 11:41 am

Admin ::Dali je uopšte RAZVODNIK onaj glavni film iz rekapitulacije?
Može li se objasniti nekim primerom ili nekako upšte...he...Very Happy izgleda da je Administracija ovde da bi naučila nešto Shocked Shocked
Ovo je jako interesantna tema: RAZVODNIK...
U pravu si admine, to jeste glavni film iz rekapitulacije, i on se sam odvija, tj. carobnjak prozivljava iznova najznacajnije momente iz svog zivota, koji su duboko ukopani u njegovoj svesti, i dolazi do emocinoalnog praznjenja.
Ipak, izgleda da je potrebno prethodno obaviti temeljno rekapitulaciju, da bi doslo do razvodnika... Izvodio sam vezbu rekapitulacije, ali nisam izgleda istrajan.
Ako neko zna nesto vise o ovome, voleo bih da cujem misljenje...

MarVel M24
Putnik

Broj poruka : 1
Datum upisa : 18.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uzajamno delovanje Empty Re: Uzajamno delovanje

Počalji od STALKER Uto Avg 20, 2013 9:56 am

Izgleda kada je taj termin "razvodnik" u pitanju, nije baš sve čisto. Vidite na šta mislim,,,možeš da se prisećaš do mile volje događaja iz prošlosti, ali se ovde izgleda traži nešto drugo a što se ni ne može objasniti i pokazati prstom pa reći "to je razvodnik"...drugo, ako obratite pažnju da je Kastaneda opisao određene događaje kao onaj sa mafijašem, kada pogledam dubinu značenja tog događaja, vidim da je radeo za mafijaša zbog neorganskih bića...dakle, umešavam neorgance u priču, jer pazite, sve što nam se dešava je pod njihovim nadzarom jer žive paralelno sa nama...e sad, kako se tačno gleda na razvodnika ne znam, ali znam da je razvodnik vezan za sudbinu

STALKER
Čarobnjak

Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uzajamno delovanje Empty Re: Uzajamno delovanje

Počalji od Tigar Uto Avg 20, 2013 10:05 am

hmm..veoma zanimljivo to što zboriš STALKER
da, da, da..ima tu nečega sudbonosnog kada nam duh snimi događaj a čarobnjaci tumače da je naš vidovnjak zabeležio neko posobno viđenje mimo naše kontrole

taj mafijaš Kiroga kod kastanede je neverovatno slobodan lik ili se u tom vremenu tako živelo...kako to da on ne preza da će neko provaliti njegovu ideju da se kocka sa svime što ima a da kastanedica izgubi partiju Very Happy  , kako to? Mora da su neorganci podeljeni na neke klase ili tako nešto pa dozvoljavaju nekima jasne uvide preko veze - a STALKERU kako objašnjavaš to???
Tigar
Tigar
Dvojnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 13.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uzajamno delovanje Empty Re: Uzajamno delovanje

Počalji od STALKER Uto Avg 20, 2013 10:15 am

PHOENIX ::hmm..veoma zanimljivo to što zboriš STALKER
da, da, da..ima tu nečega sudbonosnog kada nam duh snimi događaj a čarobnjaci tumače da je naš vidovnjak zabeležio neko posobno viđenje mimo naše kontrole

taj mafijaš Kiroga kod kastanede je neverovatno slobodan lik ili se u tom vremenu tako živelo...kako to da on ne preza da će neko provaliti njegovu ideju da se kocka sa svime što ima a da kastanedica izgubi partiju Very Happy  , kako to? Mora da su neorganci podeljeni na neke klase ili tako nešto pa dozvoljavaju nekima jasne uvide preko veze - a STALKERU kako objašnjavaš to???
Objašnjavam nepravdom letača.
Čini mi se da su oni unapred postavili tokove mogućnosti i sve što se dešava ne štrči mnogo od predviđenog. Pa zato i postoji tehnika ne-delanja, tada ustvari ratnik razšrafi sudbinu da bi je sagledao i vidi svoje mogućnosti.

Kiroga je zaista cool. kao da je doputovao iz budućnosti u prošlost. No to neznači da je stvarno doputovao već smatram jer je nedokazivo, da je letač upravljao njegovim umom. Kada bih imao detalje o prošlosti Kiroge na isto bi izašao, da je letačka kontrola u skladu sa svakodnevicom života.

STALKER
Čarobnjak

Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uzajamno delovanje Empty Re: Uzajamno delovanje

Počalji od Tigar Pet Avg 23, 2013 11:30 pm

Neznam zašto tražiti vezu sa običnim svetom pored ratnikovog načina delovanja. Možda je dosada problematična Very Happy Very Happy Very Happy 
Tigar
Tigar
Dvojnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 13.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uzajamno delovanje Empty Re: Uzajamno delovanje

Počalji od Admin Pet Avg 23, 2013 11:33 pm

PHOENIX ::Neznam zašto tražiti vezu sa običnim svetom pored ratnikovog načina delovanja. Možda je dosada problematična Very Happy Very Happy Very Happy 
A kako vidiš dosadu? Kako ti mimoilaziš dosadu?
Admin
Admin
Kontrolor

Broj poruka : 44
Datum upisa : 23.07.2013
Godina : 51
Lokacija : Niš

https://traganje.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Uzajamno delovanje Empty Re: Uzajamno delovanje

Počalji od Tigar Sub Avg 24, 2013 12:19 am

Admin ::
PHOENIX ::Neznam zašto tražiti vezu sa običnim svetom pored ratnikovog načina delovanja. Možda je dosada problematična Very Happy Very Happy Very Happy 
A kako vidiš dosadu? Kako ti mimoilaziš dosadu?
he, he, he...mislim da me nisi razumeo Very Happy  Stalker čini mi se da ulazi u  svrhu običnih ljudi da bi opredelio svoju pažnju da mu nije dosadno...tako mi se bar čini a on neka objasni ako je drugačije...možda sam nešto pogrešno rezonovao Embarassed 

Nama ne može biti dosadno jer smo obuzeti sobom Very Happy 
Moment gde se pojavi to što zovemo dosada je idealan za preipitivanje sebe, ja tako činim...ne mogu konkretno da se izrazim jer bi zašao u priči o sebi a to stvara ličnu istoriju koju neko pamti čim mu je izložim i stvara sliku svog tumačenja.
Tigar
Tigar
Dvojnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 13.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uzajamno delovanje Empty Re: Uzajamno delovanje

Počalji od STALKER Sub Avg 24, 2013 12:25 am

U pravu si @PHOENIX ... bavim se proučavanjem ljudi, onog što su činili i onoga što će činiti...moram! jer kako ispravno reagovati ako neznaš šta se očekuje...ti moraš tačno znati nekoliko aspekta mogućnosti i očekivanja drugih da bi reagova u datoj situaciji, bez ostavljanja traga.

STALKER
Čarobnjak

Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Uzajamno delovanje Empty Re: Uzajamno delovanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu