TRAGANJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imate reč - počnimo sa traganjem

2 posters

Ići dole

Imate reč - počnimo sa traganjem Empty Imate reč - počnimo sa traganjem

Počalji od STALKER Sre Avg 14, 2013 1:21 am

Oni koji su upućeni u traganje verujem da imaju neku od svojih priča.
Ako ništa drugo bar imate reč da kažete nešto o sebi, a neki iskusan tragač će vam prići i traganje će početi pre nego se je mogla uspostaviti namera za to Very Happy

STALKER
Čarobnjak

Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imate reč - počnimo sa traganjem Empty Re: Imate reč - počnimo sa traganjem

Počalji od Tigar Sre Avg 14, 2013 1:48 am

Pozdrav,
desilo mi se skoro gde sam se našao u sobi sa ocem koji posmatrao TV i pričao. Pravio je neke gegove i zajebancije izrugljivajući likove koje je video na ekranu. Godinama to čini mada ja to nisam voleo. Doduše nekada je bio toliko smešan da to nije bilo normalno. Nekada sam morao da se pravim da je interesantan. Ali nikad ga nisam pohvalio.

U jednom momentu kristalno jasno sam izgovorio : Koj si ti šaljivdžija. Nije me pogledao ali sam uočio promenu na njegovom licu.
Sada sam siguran da je pohvalu očekivao svo vreme od kada ga poznajem.

Tigar
Tigar
Dvojnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 13.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imate reč - počnimo sa traganjem Empty Re: Imate reč - počnimo sa traganjem

Počalji od STALKER Sub Avg 17, 2013 2:55 am

Phoenix, baš to. To je fora traganja.
Vidi sad,
Počeh da ti odobravam i moguće je da se zagubim u takvu vrstu opisivanja, što znači da je to siguran put skretanja od traganja.
Zato kako vidim lekcije koje neko drži ili hvali nekog zbog nečega - je onaj deo besprekornosti koji se dešava pre besprekornog delanja.

Način pisanja može da zavede. Zato se traži od ratnika da se upušta u razne procese delanja naročito ako je tragač, da bi sklopio mozaik putanje stvari koje je video dok je te delatnosti činio. Ako rekapitulira ono što je video, automatski se menja u načinu sledećeg ponašanja.

Suspect 

STALKER
Čarobnjak

Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Imate reč - počnimo sa traganjem Empty Re: Imate reč - počnimo sa traganjem

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu