TRAGANJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smrtonosna važnost

3 posters

Ići dole

Smrtonosna važnost Empty Smrtonosna važnost

Počalji od Panter Uto Avg 20, 2013 10:53 am

Od neprocenjive je važnosti rad sa važnostima Laughing  Naravno, te važnosti su ustvari prioriteti pažnje pri odlučivanju.
Znate dobro, da je kolebanje ono što nas zadržava u mestu i taj trenutak zna i da traje čitavu večnost.
Pomislila sam da je dobro imati temu a koja se odnosi na nešto drugo a ipak je sve jedno kada naučiš sve to.
Iskrivljena forma ovog teksta nije što je namerna, već što prilazi srži strateški vrteći se oko nje.
Ovde je zapravo reč o nepokolebljivoj nameri.
Ali taj izraz je korišćen kroz knjige i novim grupama ratnika nebi bio jasan ako se ne zavija i kruži oko njega ko kiša oko Kragujevca. albino 
     Dala sam naziv temi "smrtonosna važnost" zato što, da bi ratnik bio nepokolebljiv, njemu mora biti smrtonosno važno odlučivanje dok s druge strane on nesme imati opsesija.
Mnoga su pitanja prisutna u vezi ove teme i za sva ta pitanja stoji određena važnost/prioritet.

Šta misli neko o tome?
Panter
Panter
Dvojnik

Broj poruka : 47
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Smrtonosna važnost Empty Re: Smrtonosna važnost

Počalji od STALKER Pet Avg 23, 2013 11:04 pm

Zbunjujuće je, zaista reči stvaraju opis koji može odvesti na pogrešan kolosek tumačenja. Shvatam da je važnost biti nepokolebljiv. No opet to nije važnost ali je ipak jako "važno",,,izgleda da se o tome radi.

Ono što mislim o nepokolebljivoj nameri je da treba da se stiče. Da bi se stekla očito je potrebno čišćenje beočuga sa namerom. Uz sve to imamo i održavanje besprekornog odnosa koji se kali.
Život teče onakav kakav ga poznajemo, a mi moramo biti na oprezu.

STALKER
Čarobnjak

Broj poruka : 66
Datum upisa : 25.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Smrtonosna važnost Empty Re: Smrtonosna važnost

Počalji od Tigar Pet Avg 23, 2013 11:24 pm

Mislim da je nepokolebljiva namera bliža onima koji žive sami. Ako bih hteo postati ptica koristiću nepokolebljivu nameru za taj preobražaj - ali šta tu treba?..Potrebna je svrha i potrebna je smrt. Svrha bi bila nešto mimo samovažnosti a smrt bi dala brzinu za efikasan preobražaj. Ono tako se ulazi u nagual
Tigar
Tigar
Dvojnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 13.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Smrtonosna važnost Empty Re: Smrtonosna važnost

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu