TRAGANJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pripreme dvojnika

Ići dole

17082013

Počalji 

Pripreme dvojnika Empty Pripreme dvojnika




ZAPAZITE SLEDEĆE REČI

Za većinu čarobnjaka, napor PRIPREME je druga mogućnost, vrata u drugo područje svesnosti koje će im u određenom trenutku omogućiti da nameravaju konačni iskorak u treću pažnju. Omogućujući samostalnost i svrhu svom dvojniku, oni se pripremaju da sačuvaju svoju svest posle smrti. Kada je to telo dovršeno i kad dođe trenutak, njihova svesnost napušta ljudsku čahuru, fizičko telo kolabira i umire ali osećaj postojanja se nastavlja.


Suspect
Tigar
Tigar
Dvojnik

Broj poruka : 40
Datum upisa : 13.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Share this post on: reddit

Pripreme dvojnika :: Komentari

Panter

Počalji Sub Avg 17, 2013 12:06 pm od Panter

Predlažem pod br.1:
Čovek od znanja zadržava kontrolu ne kontrolišući ništa (Priče o moći, str.63)cherry 

Nazad na vrh Ići dole

avatar

Počalji Pet Avg 23, 2013 11:11 pm od STALKER

PHOENIX ::ZAPAZITE SLEDEĆE REČI

Za većinu čarobnjaka, napor PRIPREME je druga mogućnost, vrata u drugo područje svesnosti koje će im u određenom trenutku omogućiti da nameravaju konačni iskorak u treću pažnju. Omogućujući samostalnost i svrhu svom dvojniku, oni se pripremaju da sačuvaju svoju svest posle smrti. Kada je to telo dovršeno i kad dođe trenutak, njihova svesnost napušta ljudsku čahuru, fizičko telo kolabira i umire ali osećaj postojanja se nastavlja.


Suspect
Očito je rad na dvojniku cilj. Ali da telo kolabira to nije tačno jer telo svo vreme radi na cilju, dakle i telo ulazi u plan evakuacije.rendeer 

Nazad na vrh Ići dole

Tigar

Počalji Pet Avg 23, 2013 11:17 pm od Tigar

Hm, hm...moramo se baviti viđenjem...ne znam tačno šta mislim ali znam da se ne treba sekirati oko ideje smrti, mada treba telo da se rastopi u dvojnika a ne da kolabira..jer onaj koji kolabira je običan čovek tj čovek koji nije živeo načinom ratnika...Shocked 

Nazad na vrh Ići dole

avatar

Počalji Pon Avg 26, 2013 11:33 pm od STALKER

Za sada je važno da dvojnik prekine igru naših špekulacija. Dakle, mi se nemamo čega braniti ako nismo zahtevni. Ali moramo biti promišljeni i da pratimo tok zbivanja.

Ima puno toga da se napomene o dvojniku i to u interakcijama sa drugim ljudima, no otom potom, da se otvori prilika za prave reči.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu